• Máte problémy s firemnými počítačmi?
 • Chcete znížiť NÁKLADY na správu?
 • Máte niekoho ZODPOVEDNÉHO?
 • DOSTUPNÉHO keď potrebujete?
 • Naozaj PROFI a nie študenta?
Chcete získať nestranné posúdenie vašej situácie a navrhnúť riešenie?

Kliknite sem
ISO 9001

Kompletné riešenia

Navrhovanie topológie počítačovej siete nie je len otázka nákupu počítačov a niekoľkých metrov káblov. Naša firma poskytuje komplexné riešenie. Vypracuje analýzu potrieb zákazníka, navrhne riešenie, ktoré zohľadňuje konkrétne potreby zákazníka a jeho ďalší rozvoj. Po schválení návrhu sa privezú počítače a natiahne kabeláž, ktorá prepojí počítače so serverom. Nasleduje konfigurácia celého systému a výsledok sa odovzdá zákazníkovi.

Následne je možné pomocou vzdialeného prístupu konfigurovať, opravovať, prípadne rovno na monitore zamestnanca vysvetliť vzniknutý problém. Väčšina problémov je takto v krátkom čase vyriešená, čo výrazne šetri náklady zákazníka na servisné výjazdy.

Dôležitou otázkou je celková bezpečnosť počítačovej siete. Moderná doba núti zamestnancov cestovať a napriek tomu byť v kontakte s databázou znalostí vlastnej firmy. Tu vzniká potenciálne nebezpečenstvo prieniku neželaných osôb do systému. Túto hrozbu možno eliminovať nasadením a správnou konfiguráciou Cisco routera s firewallom, ktoré majú v našej firme na starosti špeciálne vyškolení zamestnanci.

Zákazníci, ktorí majú záujem spravovať si nasadenú techniku vlastnými silami, môžu absolvovať školenie, kde sa môžu naučiť všetko potrebné. Od elementárneho vytvárania nových užívateľov až po komplexnejšie nastavenia.

V prípade záujmu vieme dodať ľubovoľnú kancelársku techniku, pretože sme partnermi všetkých dôležitejších dodávateľov na slovenský trh.
Vaše dáta si zaslúžia ochranu

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ochráňte celú vašu sieť s riešeniami Cisco, Produktový rad Cisco ASA 5500 (Adaptive Security Appliance) zahŕňa portfólio špičkových vysokovýkonných multifunkčných bezpečnostných zariadení, ktorý získal mnohé ocenenia. Implementuje konvergentné riešenia ako sú firewall, či riešenie pre vytváranie virtuálnych privátnych sietí (VPN), čím chráni vašu sieť pred vonkajšími útokmi a inými bezpečnostnými rizikami.

Cisco ASA 5505 je výkonný, modulárny bezpečnostný produkt so širokým využitím. Poskytuje funkcie aplikačného firewallu a zabezpečené VPN prenosy. Produkty Cisco ASA 5500 umožňujú štandardizovať bezpečnostné funkcie na jednej platforme pod jednotnou správou, čím je možné zjednodušiť správu siete a dosiahnuť nižšie prevádzkové náklady resp. nižšie náklady na náhradné komponenty.

ASA 5505 ponúka vhodné riešenie nielen pre centrum, ale aj pre vzdialené pobočky, či domácich užívateľov.

Obsahuje funkciu bezpečnostnej brány (priechodnosť 150 Mbps), VPN šifrovanie (100 Mbps), SSL VPN a má rozširujúci slot pre budúce aplikácie. Pre zjednodušenie vzdialenej správy môže ASA 5505 fungovať ako hardvérový VPN klient. Dva napájané PoE porty podporujú IP telefóny alebo bezdrôtové prístupové body.

Využite špeciálnu ponuku a získajte Cisco ASA 5505 iba za 295 EUR (8 888 Sk) bez DPH.


Kľúčové vlastnosti Cisco ASA 5505:

 • Kombinuje firewall a VPN
 • Chráni sieť pred útokmi z vonkajšieho prostredia, ochrana pred DoS útokmi
 • Zabezpečuje aplikácie a blokuje nevhodnú komunikáciu
 • VPN služby a VPN termináciu pre prepájanie sietí
 • IPSec SSL VPN služby pre bezpečný vzdialený prístup mobilných užívateľov
 • Hĺbková plnostavová inšpekcia a ochrana desiatok protokolov
 • Centralizovaná správa pri nasadení viacerých systémov
 • Podpora translácie adries NAT

Tieto riešenia vám pomôžu:

 • Zabezpečiť všetky zariadenia v sieti
 • Znížiť náklady na správu IT infraštruktúry
 • Skrátiť dobu výpadku siete
 • Ochrániť citlivé údaje o zákazníkoch a zamestnancoch
 • Zvýšiť produktivitu zamestnancov

Popis produktu:

Cisco ASA 5505 10 User Firewall Edition Bundle

Zahŕňa:

 • 10 používateľov
 • 8-portový Fast Ethernet switch s 2 Power over Ethernet portami
 • 10 IPsec VPN peers, 2 SSL VPN peers
 • Triple Data Encryption Standard/Advanced Encryption Standard (3DES/AES) licenciu

Vaša sieť je plná cenných informácií. Ochráňte ju s riešeniami Cisco.

Kontakujte nás na telefónnom čísle (048) 415 51 63 alebo emailom ,radi sa s vami stretneme a zhodnotíme potrebu vhodného bezpečnostného riešenia vašej siete.
Výroba WWW a E-shop

Dodávame na mieru vypracované návrhy webových stránok. Pozostávajú z grafického návrhu, ktorý môže byť podľa potreby doplnený dynamickým obsahom. Zabezpečujeme registráciu domény a priestor pre stránky na hostingu.

Vlastný tím dizajnérov promptne reaguje na požiadavky zákazníkov a upravuje existujúce stránky. Zákazník má možnosť rozhodnúť sa, či bude len dodávať podklady na stránky, ktoré následne vytvorí profesionál, alebo dostane systém, kde si môže pridávať vlastné stránky v jednotnom dizajne.

Dôležitou súčasťou stránok je optimalizácia vyhľadávania vo veľkých vyhľadávačoch (odborne nazývaná SEO), ktorá pomocou vhodne zvolených nadpisov, kľúčových slov a správneho formátovania textov zabezpečí vyhľadanie zákazníkovej stránky medzi prvými.

Súčasťou stránok môže byť aj e-shop, elektronicky obchod. Poskytujeme vlastné riešenie, ktoré umožňuje obchodníkovi štandardné operácie so skladovými kartami a jeho zákazníkovi pohodlný nákup pomocou elektronického košíka a obrázkov predávaného tovaru. Užívatelia CRM systému Optivus môžu využiť jednotné prostredie, ktoré prepája tento systém s predajom cez e-shop.

2024 © AKCENT NOVA s.r.o., IS Optivus Informácie o spracúvaní osobných údajov